המייסד שלנו

סיפור הצלחה יוצא דופן שהחל לפני למעלה מ- 24 שנים בחלומו של אדם אחד, המייסד של הרבלייף, מארק היוז.

מארק היוז 1956-2000

הבטחה מכל הלב
כאשר מתה אימו של מארק היוז בגיל 36, מוות טראגי שנגרם מדיאטה לא בטוחה, הבטיח בנה בן העשרה, הבטחה מכל הלב. למצוא דרך לעזור לאנשים להפחית משקל בצורה בטוחה. מארק היה נחוש בדעתו לפתח תוכנית תזונה בטוחה שתהיה פשוטה אך בה בעת תציע תוצאות שישנו חיים.

פתרון יעיל
במסע החיפושים שלו אחר תזונה נכונה וניהול משקל תקין, נסע מארק לסין. שם, הוא למד את כוחה של רפואת הצמחים הסינית המסורתית. כאשר חזר, נשען מארק על כל מה שלמד כדי לקיים את הבטחתו. הוא החל בכך שאסף צוות של מומחים ידועי שם לרפואה ולתזונה… אותו צוות שעד מהרה יצור את הנוסחאות החדשניות של הרבלייף.

תחילת המהפכה
בשנת 1980, הושקה הרבלייף והציעה מגוון של מוצרים חדשניים מעולים. המוניטין של פתרונות הבריאות היעילים התפשט במהירות כאשר מאות, ולאחר מכן אלפי לקוחות מרוצים הצליחו להפחית ממשקלם ולשפר את בריאותם ורווחתם הכללית. קו המוצרים של הרבלייף התרחב ככל שהמשיכה החברה לצמוח. התרחבות שכללה תוספי מזון יעודיים ונוסחאות לטיפוח ויופי. הלקוחות של הרבלייף נהנים מהיתרונות הייחודיים של תוכנית שלמה, מותאמת אישית לבריאות לכל החיים.

הגשמת החלום
היום, הרבלייף היא חברה משגשגת המציעה תוכניות לניהול משקל, מוצרי תזונה וטיפוח אישי ומשרתת מיליוני לקוחות מרוצים ברחבי העולם באמצעות מאות מוצרים מתקדמים מדעית. הודות לחלומו של מארק, ממשיכה הרבלייף בכל שנה לשנות את חייהם של אנשים באמצעות תזונה נכונה, יעילה, וגישה פשוטה יותר לתזונה טובה יותר.