שייקים טעימים מבית הרבלייף

שייק טעים

שייקים יכולים להוות תחליף לארוחה, אם הם מכילים את כל מה שהגוף שלנו זקוק לו. בעזרת אבקות המשקה של הרבלייף תוכלו להכין שייקים טעימים ובריאים.

שייקים הפכו להיות חלק כמעט בלתי נפרד מהתפריט היומי של כל מי ששומר על תזונה מאוזנת. קל להכין אותם, הם מזינים, אפשר לקחת אותם כארוחה לדרך והכי חשוב – הם טעימים. בהרבלייף מציעים אבקות חלבון, שניתן להכין בעזרתן שייקים טעימים ובריאים במיוחד, שיכולים ממש להחליף ארוחה. גם אם אתם לא אתלטים או ספורטאים מקצועיים, אתם יכולים ליהנות מהיתרונות הרבים של השייקים של הרבלייף.

קל לשמור על תזונה נכונה

אם אתם מנסים לשמור על תזונה מאוזנת, אתם ודאי מוצאים את עצמכם עומדים לפעמים שעות במטבח, כדי להכין ארוחות שהן גם בריאות ומזינות וגם טעימות. השייקים של הרבלייף מפשטים עבורכם את הצורך הזה. במקום לעמוד שעה ולבשל מנה שתאכלו תוך 10 דקות, מכינים ב-5 דקות מנה מזינה, משביעה וטעימה. השייקים של הרבלייף מכילים 9 גרם חלבוני סויה וכן סיבים תזונתיים, מינרלים וויטמינים. מנה אחת של משקה חלבון פורמולה 1 של הרבלייף תספק לגוף שלכם עד 50% מהצריכה המומלצת של מינרלים וויטמינים ליום.

קל לשלוט בכמויות שאוכלים

כשאתם מבשלים בבית או אוכלים בחוץ, קשה לשלוט בכמויות שאתם אוכלים. עוד כף כאן, עוד פרוסת לחם שם, ובלי לשים לב אתם אוכלים הרבה יותר ממה שהגוף שלכם בעצם צריך. התוצאה – אתם מרגישים כבדים יותר ולא מצליחים לשמור על צריכת קלוריות תקינה. כששותים שייק במקום ארוחה, הכמות קבועה מראש, כמו גם הקלוריות שאתם צורכים – אתם מחליטים מראש מה אתם מכניסים לשייק ואז פשוט מפעילים את הבלנדר. 3 דקות אחר כך אתם יכולים ליהנות מארוחה מלאה בחלבון, ויטמינים ומינרלים, ובלי קלוריה אחת מיותרת.

קל לאכול בריא גם כשאתם עמוסים

אורח החיים בעולם המודרני גורם לכך שפעמים רבות אנחנו מוצאים את עצמנו מפספסים ארוחה, אוכלים חטיפים בין הארוחות או עוצרים לארוחת ג’אנק פוד בדרך הביתה. גם אם אתם עמוסים ומנסים לאזן בין העבודה לחיים בבית, אתם לא צריכים לוותר לעצמכם ולפגוע בגוף שלכם. שייק הוא פתרון מושלם לחיים עמוסים – מערבבים את האבקה עם נוזל כמו מים או חלב דל שומן, מוסיפים ירקות או פירות שאתם אוהבים, מכניסים הכל לבלנדר ל-2 דקות ונהנים מארוחה מזינה, שאתם יכולים לקחת איתכם בבקבוק לכל מקום. כך אנו לא פוגעים באורח החיים הבריא שאנו מפתחים שלב אחרק שלב

קל להזין את הגוף בדלק לפני או אחרי אימון

שייק הוא ארוחה מצוינת לפני או אחרי אימון. הגוף שלנו זקוק ל-2-1 ק”ג של חלבון על כל ק”ג משקל גוף. ספורטאים זקוקים לכמויות גדולות יחסית של חלבון, כדי לעזור לגוף להתאושש מהאימון. שייק חלבון של הרבלייף מספק לגוף 9 גרם חלבון ועוזר לכם להחזיר לגוף את החומרים שהוא זקוק להם, בלי לצרוך גם קלוריות מיותרות על הדרך.

קל ליהנות מארוחה טעימה ובריאה

שייק חלבון של הרבלייף הוא לא רק בריא, מסייע לגוף לפני אימון או לחילופין לאחר האימון ועוזר לשמור על צריכת קלוריות תקינה בקלות, הוא גם ממש טעים ואפשר להתאים אותו לטעם האישי שלכם. מתים על מתוק? הכניסו לבלנדר 2 כפות של תערובת אבקה להכנת משקה בטעם שוקולד של הרבלייף, 2 כפות אבקת חלבון של הרבלייף, כוס חלב דל שומן, בננה אחת, מספר טיפות תמצית וניל ו-5-3 קוביות קרח. ערבלו היטב ותיהנו משייק מתוק, בריא וטעים במיוחד.