נוגדי חמצון לעור בריא

עור נפלא מתחיל בתזונה נכונה. בחרו במזונות עשירים בנוגדי חמצון, לעור בעל מראה בריא.
אנו שומעים רבות על התועלות הטמונות בנוגדי חמצון. כאשר זה מגיע לתזונה שלנו, ישנם מאכלים טעימים רבים העשירים בנוגדי חמצון, מה שמאפשר לנו למצוא בקלות מקורות תזונתיים בריאים. אם כך, מדוע לא להחליט באופן מודע לבחור את החומרים הטובים ביותר עבור גופכם, הן מבפנים והן מבחוץ? ואני מדברת כמובן על העור. הכול טמון בתזונה נכונה. התועלות שבתזונה בריאה בנוגדי חמצון יסייעו לכם להיראות טוב – וגם להרגיש טוב.

עור בריא מתחיל מבפנים

אנו שומעים רבות על החשיבות שבצריכת נוגדי חמצון. ואנו יודעים עליהם מספיק כדי לקרוא את התוויות על גבי המוצרים כדי לוודא שמוצרי טיפוח העור האהובים עלינו מכילים את אותם מרכיבים ידידותיים לעור. ומדוע? משום שהם פועלים. אחרי הכול, נוגדי חמצון הם אויבי הרדיקלים החופשיים. למרות שהשפעתם נוגדת החמצון של מוצרים הפועלים באופן מקומי יכולה להיות יעילה, המזון שאתם אוכלים תומך בתפקוד הגוף. עור נפלא תמיד מתחיל מבפנים, לכן חשוב להתחיל שם.

אנו אוהבים נוגדי חמצון

כשהיינו ילדים ושמענו את המילים “קח את הוויטמינים שלך” – כנראה רצינו לברוח. אבל החדשות הטובות הן שרוב המזונות המכילים נוגדי חמצון מצטיינים בטעמם. תוכלו להעשיר את התזונה שלכם בשפע ירקות ופירות נוגדי חמצון דוגמת פירות יער, גזרים, תרד, והמועדפים עלינו – פירות הדר. מזונות עשירים בנוגדי חמצון מסייעים בצמצום היווצרותם של הרדיקלים החופשיים. כמובן, מומלץ גם ליטול מולטי-ויטמין באופן יום-יומי ולהשתמש במוצרי טיפוח עור המכילים את הוויטמינים C ו- E, שניהם נוגדי חמצון.

מדוע ויטמין C?

ויטמין C חיוני לשמירת בריאותן ושלמותן של רקמות החיבור בעור. כאשר אתם בוחנים את תוויות המוצרים, אל תופתעו אם רשימת המרכיבים אינה כוללת ויטמין C. הוויטמין עשוי להופיע כחומצה אסקורבית, tetrahexyldecyl ascorbate, נתרן פוספט אסקורביל ומרכיבים נוספים.

מדוע ויטמין E?

ויטמין E הוא אחד מנוגדי החמצון הפופולריים ביותר. והוא יכול לספק גם כמה תועלות נפלאות לעור. שוב, אולי לא תבחינו בוויטמין E על תוויות המוצרים שלכם, אבל אם תראו טוקופרול (tocopherol) או tocotrienols, תדעו כי המוצר מכיל ויטמין E.

אנחנו לא אוהבים רדיקלים חופשיים

אנחנו שומעים רבות על רדיקלים חופשיים. אבל מהם? רדיקלים חופשיים הן מולקולות לא יציבות עם אלקטרון יחיד לא מזווג, מה שהופך אותן רגישות לחמצון. נשמע מסובך? כל מה שעליכם לדעת הוא כי רדיקלים חופשיים נוצרים בתאי הגוף שלכם ללא הפסקה. זהו תהליך נורמלי. חשיפה לזיהום אוויר, טבק או חומרי הדברה עלולים להוביל ליצירת רדיקלים חופשיים, והם נוצרים גם כחלק מהמטבוליזם היום-יומי. אכן, הגוף שלנו מייצר רדיקלים חופשיים. אלה הם רדיקלים חופשיים שנוגדי החמצון המצויים בתזונה שלכם יכולים להילחם בהם, משום שהם יכולים לשמש ברקמות החיות של העור. החדשות הטובות הן שיש להם אויבים המופיעים כנוגדי חמצון, מה שהופך ויטמינים נוגדי חמצון ומזונות עשירים בנוגדי חמצון לבחירה המושלמת עבור גופכם – וכמובן, גם עבור עורכם.

כדי לטפל ברדיקלים חופשיים בשכבות העליונות של העור, עליכם להקפיד על משטר טיפוח עור יום-יומי הכולל מוצרי ניקוי, הזנה והגנה. בחרו במוצרים המכילים את הוויטמינים נוגדי החמצון C ו-E, משום שאתם זקוקים לכל העזרה האפשרית כדי להילחם בנזק הנגרם מרדיקלים חופשיים.

עשו מאמץ לא לצאת החוצה ללא קרם הגנה עם מקדם SPF 30. הקפידו על תזונה מאוזנת היטב המכילה מזונות עשירים בנוגדי חמצון. פעולות פשוטות אלה יבטיחו לכם עור בריא בתוך זמן קצר. וזכרו, העור הבריא ביותר הוא תמיד גם היפה ביותר.

נסו את מוצרי הרבלייף העשירים בנוגדי חמצון:

ROSEGUARD
אחת הסיבות להזדקנות מוקדמת של הגוף היא הנזק הנגרם לתאים בשל הרדיקלים החופשיים.
כדי להאריך את נעורי תאי העור שלכם, חשוב להגן על הגוף עם חומרים נוגדי חמצון המנטרלים ביעילות את הרדיקלים החופשיים.
התועלות:
• מסייע במניעת הזדקנות מוקדמת של התאים.
• מפעיל ומחזק את פעולתם של נוגדי חמצון נוספים.
• מספק 100% מהקצובה היומית המומלצת של הוויטמינים A  ו-C , לתמיכה במערכת חיסונית בריאה.
• עשיר בוויטמין E  ומסייע בהגנה על תאי הגוף ממתח חמצוני.
• מועשר במרכיבים צמחיים הכוללים רוזמרין, כורכום ואסטרגלוס.
ישנה חשיבות רבה לשימוש בנוגדי חמצון לשמירה על בריאות טובה. שלבו מוצר זה עם שיזנדרה פלוס, הרבלייפליין ומוצרי הרבלייף אחרים המכילים ויטמין C לשמירה על בריאות טובה.

שיזנדרה פלוס
שיזנדרה ונוגדי חמצון נוספים מגנים על התאים מפני הנזק הנגרם מהרדיקלים החופשיים. גופכם חשוף לרדיקלים חופשיים הנוצרים מזיהום אוויר, תזונה לקויה, עשן טבק ואפילו מחילוף חומרים יום-יומי. ללא אספקה מספקת של נוגדי חמצון הרדיקלים החופשיים גורמים נזק לתאים, העלול לגרום למחלות ולהאיץ הזדקנות מוקדמת.
תועלות:
• משלב את כוח נוגדי החמצון הטבעי מגרגרי השיזנדרה בתוספת הוויטמינים C, E, בטא-קרוטן וסלניום כדי לתמוך במערכת החיסונית ולשמור על בריאות טובה.
• משפר את ההגנה הטבעית של הגוף מפני מתח, זיהום ואלרגנים.
לתצרוכת אופטימלית של נוגדי חמצון שלבו שיזנדרה פלוס עם רוז-אוקס ומוצרים המכילים ויטמיןC . בנוסף, השתמשו בקרם ג’ל לפנים Radiant C ובתרסיס מרענן לפנים Radiant C לחיזוק הגנת העור מפני רדיקלים חופשיים.

קרם לחות עם מקדם הגנה SPF30 – SKIN
קרם לחות עם מקדם הגנה SPF 30 מספק לעור לחות לטווח ארוך והגנה מפני קרינה UVA / UVB . הקרם עוזר בהפחתת הופעת קמטי הבעה וקמטי הגיל תוך 7 ימים בלבד *

• העור לח יותר פי 2 במהלך 8 שעות
• העור נראה זוהר יותר וחלק תוך 7 ימים
• מגן על העור מפני קרינת UVA / UVB .
• ללא תוספת פארבנים
• נבדק על ידי רופאי עור

הנוסחה הייחודית מכילה:
ויטמין B3 , ויטמינים נוגדי חמצון C ו , E אלוורה