ארוחת הבוקר המאוזנת של הרבלייף – התחלה נפלאה ליום שלכם!

ארוחת הבוקר המאוזנת של הרבלייף

ארוחה מהירה, טעימה ומזינה!

ארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביותר ביום. לא רק שהיא גורמת לכם להתעורר, היא גם ממלאת את מאגרי האנרגיה ומפעילה תהליכים מטבוליים בגוף. לכן, החלטנו לחלוק אתכם את המתכון לארוחת הבוקר המושלמת. נסו להתחיל את היום בדרך חדשה!

בבוקר, מומלץ לצרוך כ-25% מהכמות היומית של המזון; כלומר, על ארוחת הבוקר לכלול כרבע מהוויטמינים והחומרים המזינים החיוניים. בלילה, כאשר המוח נמצא במנוחה, הגוף משתמש בחומרים המזינים שצרכנו במהלך היום. בבוקר, יש לחדש את מלאי החומרים המזינים עם ארוחת בוקר בריאה ומזינה.

תזונאים ממליצים על ארוחת בוקר הכוללת כמות מספקת של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, חלבון, פחמימות “טובות” וסיבים. דגנים מלאים, פירות, ירקות, שעועית, אגוזים וזרעים הם המקור הטוב ביותר לסיבים תזונתיים. בנוסף, מזון עשיר בסיבים מעניק תחושת שובע ומסייע בהתמודדות עם התקפי הרעב בשעות הבוקר.

לעתים קרובות, אין לנו זמן בבוקר להכין ארוחה דשנה ועשירה בוויטמינים. לכן, הרבלייף מסייעת לכם להכין ארוחת בוקר מזינה ב-3 דקות בלבד!

ארוחת בוקר של הרבלייף כוללת:

 • משקה על בסיס אלוורה

  תומך בפעילות הטבעית של מערכת העיכול.

 • משקה צמחים

  מחזק ביעילות את ההגנה נוגדת החמצון של הגוף.

 • אבקת משקה חלבון פורמולה 1

  קל ומהיר הכנה; בטעמים מגוונים, עשיר בוויטמינים.

* לארוחת הבוקר של הרבלייף ניתן להוסיף פירות, מוזלי, אגוזים ולהכין אותה על בסיס חלב, מיץ או מים.

התועלות של ארוחת הבוקר של הרבלייף:

 • מעניקה אנרגיה.
 • מחדשת את מאגרי המקרו / מיקרו נוטריאנטים, מאוזנת עם מרכיבים מזינים.
 • מספקת לגוף חלבון עשיר, פחמימות “איטיות”, ויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים.
 • מסייעת בחידוש מאזן המים בגוף.

נסו את ארוחת הבוקר מאוזנת של הרבלייף, ותגלו התחלה נפלאה ליום שלכם!

במהלך 35 שנות פעילות המותג, הרבלייף זכתה להכרה בינלאומית ולניצחונות רבים בתחומי פעילותה השונים: מוצרי החברה נמכרים ב-93 מדינות ברחבי העולם, זוכים להערכה רבה ממומחים מובילים בתחום התזונה הנכונה ועוזרים לאנשים לשנות את חייהם לטובה.

* האפקטיביות של מוצרי הרבלייף בוססה במחקרים קליניים שנערכו במוסדות מחקר ידועים ברחבי העולם: המרכז לתזונה אנושית באוניברסיטת קליפורניה (ארה”ב), אוניברסיטת Ulm (גרמניה) והפקולטה לרפואה באוניברסיטה הלאומית (סיאול).