7 טיפים למראה עור רענן וקורן

הדבר המעניין והנכון ביותר בנוגע לאורח חיים בריא, הוא שמדובר עניין הוליסטי למדי: אורח חיים בריא הוא כזה המסייע בו זמנית לשמירה על המשקל, על הבריאות הנפשית ומצב הרוח, על הכושר הגופני ומובן שגם על עור הפנים שלנו. במאמר שלפניכם נספק שבעה טיפים שיסייעו לכם לשמור על מראה עור רענן וקורן, גם אם נתוני הפתיחה הגנטיים שלכם לא מזהירים במיוחד.

טיפ מספר 1 – הפסיקו לעשן

בנושא הזה באמת שאין צורך להרחיב את הדיבור. עישון סיגריות גורם להזדקנות מואצת של עור הפנים וכפי שגם אין צורך לגלות לכם, זה פחות או יותר הנזק הכי פחות חמור שגורמות לכם הסיגריות. ובכל מה שקשור להפסקת העישון אין כזה דבר מאוחר מדי, אבל מה שבטוח זה שתמיד יפה שעה אחת קודם.

טיפ מספר 2 – הפסיקו לזלזל בשינה שלכם

לא ניתן להפריז בחשיבות של השינה האיכותית ובהשפעה של מספיק שעות שינה על עור הפנים שלנו. שימו לב – מדובר כאן בשני גורמים שונים: איכות השינה ומשך השינה, כשאף אחד מהם לא צריך לנגן כינור שני לאחר. לא לחינם בא לעולם הביטוי המתבקש, “שנת היופי”…

טיפ מס’ 3 – המעיטו בצריכת אלכוהול

שינוי בגוון ובמרקם של עור הפנים, התפתחות של בצקות נקודתיות והופעה של נימי דם אדמומיים באזור גשר האף והלחיים. כל אלה ועוד מגוון רחב של מרעין בישין, הם תוצאה של צריכת אלכוהול מופרזת. האלכוהול עושה שמות בעור הפנים ודי במבט חטוף על פניהם של שתיינים ידועים לשמצה, בשביל לאבד את החשק לדרינק.

טיפ מס’ 4 – מוכרחים להיות שמח

נהוג לומר שעור הפנים הוא נייר הלקמוס של הנפש וכאן ניתן להזכיר למשל את מטבע הלשון היפה, “נפלו פניו”. אין טעם וזה לא המקום להיכנס למנגנונים הביולוגיים המולקולריים המרתקים, הקושרים בין דיכאון לפגיעה בעור הפנים. אך עדיין חשוב להזכיר ולו במשפט אחד, כי מצב הרוח משפיע לאורך הזמן על מראה עור הפנים שלנו. לפיכך דיכאון, לחצים ומתח נפשי, בסופו של דבר יתנו אותותיהם, גם בעור הפנים. בהתאם לזה, המעוניינים לשמור על עור פנים צעיר, רענן וקורן, טוב יעשו אם ילמדו לשלוט בכעסים ולהשתמש בטכניקות להירגעות ולהגעה לשלווה.

טיפ מס’ 5 – חכם בשמש ראש גדול

היא מעניקה לנו חיים ולמעשה מאפשרת את הקיום של כול היצורים בכדור הארץ. ובכל זאת, דווקא עם עור הפנים היא לא עושה חסד גדול במיוחד. לפיכך יש להקפיד על מריחה של עור הפנים בקרם לחות עם מקדם הגנה ובאופן כללי להימנע מחשיפה בשעות שבהן קרינת השמש בשיאה. לקרם לחות עם מקדם הגנה SPF 30 ליחצו כאן >>>

טיפ מס’ 6 – קח פרי ותהיה לי בריא

הפירות והירקות הם המקורות הטובים ביותר והטבעיים ביותר, לנוגדי חמצון. נוגדי החמצון הם הנשק האולטימטיבי נגד הרדיקלים החופשיים, שאת נזקיהם אפשר לראות בבירור בעור הפנים. לפיכך הקפדה של צריכת פירות וירקות בחמישה צבעים מדי יום, תעשה נפלאות למראה עור הפנים שלכם.

טיפ מס’ 7 – תחזוקה שוטפת

לסיום בחרנו להזכיר את אחד הכללים החשובים ביותר לשמירה על עור פנים בריא ובעל מראה צעיר ורענן והכוונה היא לטיפוח העור ולתחזוקה השוטפת שלו. ניקיון העור משאריות איפור לאחר בילוי (גם אם העייפות רבה במיוחד), שימוש קבוע בתכשירים איכותיים כמו ג’ל ניקוי הדרים או תרחיץ גרגרי פירות יער וטיפולי פילינג איכותיים, כל אלה נחוצים לשמירה על מראה עור הפנים ובריאותו ומהווים בפירוש חלק אינטגרלי מאורח חיים בריא.